Eurofortas / Produkcija / Langai / Plastikiniai langai

Plastikiniai langai

 Plastikiniai langai

Mūsų siūlomi plastikiniai langai gaminami iš vokiško Brugmann PVC profilio. Šie langai - patys populiariausi Lietuvoje, juos renkasi tiek privatūs klientai, tiek profesionalai. Šių langų išskirtinumas – labai geros termoizoliacinės bei triukšmo slopinimo charakteristikos, galimybė pasirinkti labiausiai patinkančią rėmų spalvą, šiuolaikiškas dizainas bei labai patraukli kaina.

Brugmann profilių sistemoje suapvalinti langų profiliai ne tik gražiai atrodo, bet ir parodo aukščiausią šiuolaikinių PVC langų kokybę. Puiki šilumos ir garso izoliacija sumažina energijos sąnaudas. Aukštos kokybės PVC panaudojimas užtikrina profilių, o tuo pačiu ir langų, stabilumą, lengvą jų valymą bei ilgaamžiškumą. Apvalus varčios profilis išorinėje lango pusėje leidžia tolygiai nutekėti vandeniui, jis nepatenka ant rėmo sandarinimo tarpinės, žiemą neprišąla, o tai padidina lango sandarumą.

Galimos trys šių langų sistemos: STANDART, ENERGY ir blueENERGY.

Plastikiniai langai, pagaminti iš šių sistemų, gali būti atidaromi, atverčiami, atidaromi ir atverčiami kartu. Panaudojus šias sistemas, galima pagaminti terasos duris, taip pat atverčiamas ir stumdomas duris.

Langų bei durų funkcionalumą garantuoja aukštos kokybės ROTO apkaustai.

Sistema STANDART

Sistema ENERGY

Sistema blueENERGY

Spalvos