Eurofortas / Produkcija / Plieninės spintelės

Plieninės spintelės

Plieninės persirengimo spintelės, daiktų saugojimo spintelės bei specialios paskirties gaminiai (priešgaisrinės dėžės, revizinės durys ir kt.), gaminamos iš klientui reikalingos medžiagos t.y. plieno, cinkuoto plieno, aliuminio ar nerūdijančio plieno lakštų.
Mūsų tiekiamos spintelės yra ypač estetiškos, taupančios vietą bei atitinkančios kliento poreikius.
Visos spintelės turi reguliuojamas pastatymo kojeles. Kiekvienos durelės turi atskirą spynelę su raktu bei ventiliacines groteles.
Spintelės dažomos ilgaamže poliesterine danga (miltelinio dažymo technologija) arba dekoruojamos medžiu.
Pagal Jūsų užsakymą, galime pagaminti specialias spintas ar skydus, uždengiančius santechninius mazgus arba elektros įrenginių mazgus daugiabučių namų laiptinėse.

Persirengimo spintelės

Plieninės persirengimo spintelės gaminamos iš 1-1,5 mm storio plieno  lakštų. Jos gali būti dviejų tipų - su pertvarėle darbiniams drabužiams arba be jos. Persirengimo spintelės gali būti tiek surenkamos, tiek stacionarios. Priklausomai nuo durelių skaičiaus, jos klasifikuojamos į 1, 2, 3 ir 4 sekcijų. Pagal durelių konfigūraciją, spintelės skirstomos į: „Klasikinės formos", „L-formos" ir „1/2-formos". Jos gali būti naudojamos buitinėse patalpose, rūbinėse, baseinuose, pirtyse, mokymo įstaigose, persirengimo kambariuose ir kt.

Daiktų saugyklos

Plieninės daiktų saugyklos (daiktadėžės) gaminamos iš 1-1,5 mm storio plieno lakšto. Visos daiktų saugyklos turi reguliuojamas pastatymo kojeles, o durelės - ventiliacines groteles. Kiekvienos durelės turi atskirą spynelę su raktu. Jos gali būti naudojamos prekybos centruose, buitinėse patalpose, sporto klubuose, rūbinėse, baseinuose, pirtyse, mokymo įstaigose ir kt.